Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
08 10 2018

Pełny etat Brygadzista robót ziemnych-kanalizacyjnych z j. niemieckim.

Ruben Bau – Dodane przez rubenbau Dowolna lokalizacja

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje brygadzistów do realizacji kontraktów przy kanalizacji sanitarnej i robotach ziemnych.

Możliwe zarobki: 15 000 – 18 000  zł

Miejsce pracy:  Frankfurt nad Menem

Termin rozpoczęcia kontraktu: październik 2018

Zadania / zakres wykonywanych prac:

–        Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych przez pozostałych uczestników brygady ok. 5-10 osób.

–        Wykonywanie prac ziemnych i kanalizacyjnych  w tym :

o   tworzenie tras do przeprowadzania rur,

o   praca w  wykopach  wąskoprzestrzennych – głębokich,

o   zabezpieczenie wykopów,

o   osadzanie studni,

o    montaż rur kanalizacyjnych i melioracyjnych,

o   obsługa elektronarzędzi (również niwelatora).

–        Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy.

–        Bezpośrednia współpraca z niemieckim Kierownikiem budowy.

–        Współudział w procesie odbioru prac.

–        Nadzór nad dokumentacją techniczną i sprzętem na budowie.

Oferujemy:

–      atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (wypłacane w euro, regularne płatności),

–      możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni,

–      długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,

–      bezpłatne zakwaterowanie,

–      BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego,

–      BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu,

–      opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania:

–        komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,

–        min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

–        znajomość procesów budowlanych,

–        prawo jazdy kat. B  i  własny samochód,

–        sumienność, rzetelność w pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392

Praca w branży: Budownictwo, Geodezja. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: praca, niemcy, pracownik ziemy i melioracje. Wynagrodzenie: powyżej 10000 zł (brutto).

Oferta wygasa za: 23 dzień.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.