Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
14 06 2018

Pełny etat Cieśla Dekarz Niemcy

Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski – Dodane przez EastGate Recruitment Dowolna lokalizacja

r e k l a m a

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: okolice miasta Memmingen, Niemcy.
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Praca jest na stałe, bezpośrednio w niemieckim zakładzie stolarsko-dekarskim, usługi stolarskie, ciesielskie, dekarskie (dachy strome), sucha zabudowa z płyt GK.
Praca jest na pełny etat 5 – 6 dni w tygodniu, ok. 175 do 220 godz. miesięcznie.

Główne zadania:

Prace stolarskie.
Remonty, przebudowy stolarsko-ciesielskie.
Sucha zabudowa z płyt GK (ściany działowe, sufity).
Montaż konstrukcji dachowych i ściennych.
Montaż okien, drzwi, schodów i stropów drewnianych.
Budowa domów drewnianych z prefabrykatów.
Krycie dachów stromych.

Wymagania:

Młody wiek, wysoka motywacja, sumienność, dokładność i szybkość wykonywania pracy.
Zawód ukierunkowany jako: cieśla konstrukcyjny, stolarz lub technolog robót wykończeniowych.
Wysokie kwalifikacje i aktualne doświadczenie zawodowe.
Konieczna obsługa maszyn i narzędzi stolarskich.
Doświadczenie w pracach na wysokości.
Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Konieczne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa brutto: 12 do 16 euro (w zależności od kwalifikacji i ilości przepracowanych godzin).
Zarobek miesięczny netto od 1500 do 2200 euro.
Wypłata wszystkich nadgodzin.
Zakwaterowanie: będzie zapewnione i kosztuje 280 euro miesięcznie.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

Praca w branży: Budownictwo, Geodezja. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

Oferta wygasa za: 26 dni.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.