Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
17 05 2018

Pełny etat Elektryk przemysłowy. Premia 1000 €!

sky Personal – Dodane przez sky_Personal Magdeburg, Sachsen-Anhalt, Niemcy

r e k l a m a

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY – okablowywanie szaf sterowniczych.

Firma sky Personal bezposredni niemiecki pracodawca oferuje prace dla hydraulików, elektryków, ślusarzy i spawaczy, operatorów maszyn CNC, malarzy na terenie Niemiec. Dla każdego zainteresowanego dopasowujemy indywidualnie termin rozpoczęcia pracy odpowiadąjacy kandydatowi.

LOKALIZACJE, CAŁE NIEMCY W ZALEŻNOŚCI OD ZLECENIA NP: Biberbach, Albstadt, Donawörth, Ehingen, Bad Saulgau, Regensburg, Würzburg, Frankfurt/M, Koblenz, Stuttgart, Ulm, Darmstadt, Nürnberg, Regensburg, Kassel, Köln, Dortmund, Hannover, Bremen, Monachium, Fulda, Freiburg.

UWAGA SZANOWNI KANDYDACI!!!

Start Premia 1000 €.

WYMAGANIA:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe – techniczne lub elektryczne.
  • Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.
  • Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

ZADANIA:

  • Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych.
  • Rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania przy użyciu róznych technik przyłączeniowych.
  • Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
  • Posługiwanie sie elektronarzedziami.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscią podwyżki.
  • Zarobki: 12,50 € brutto + 50 € netto dziennej diety.
  • Premie. START PREMIA 1000 €!
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
  • Wynagrodzenie płatne miesiecznie na konto pracownika.
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
  • Stałą pracę w oparciu o umowe o prace z pełnym pakietem socjalnym.
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce.
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
  • Prace w systemie jednozmianowym, zmianowym.
  • Opieka polskiego koordynatora.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim na adres Email:  rekrutacja@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17.  Telefon: +49 52429760620

Praca w branży: Budownictwo, Geodezja. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: niemcy, od zaraz, spawacz, mag, tig, elektroda, gaz, zakwaterowanie, premie i mig. Wynagrodzenie: powyżej 10000 zł (brutto).

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.