Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
14 05 2018

Pełny etat Elektryk/elektromonter

D&D Personal sp. z. o. o. – Dodane przez DD Personal Dowolna lokalizacja

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:

Elektryk/elektromonter

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:
– Montaż instalacji elektrycznych
– Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenia, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych)
– Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów

Wymagania:
– Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podanym stanowisku pracy
– Świadectwo ukończenia szkoły w zawodzie elektryka/elektromontera
– Uprawnienia SEP
– Mile widziana znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie rozumienia poleceń na budowie
– Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:
– Stała umowa o pracę na warunkach niemieckich, pełne świadczenia socjalne
– Okres próbny: 6 miesięcy (premie w wysokości 500€ dla nowych pracowników, którzy przepracują 6 miesięcy)
– Bezpłatne zakwaterowanie
– Bon na paliwo 44 euro po każdym przepracowanym miesiącu
– Możliwość nadgodzin
– Możliwe tygodniowe zaliczki przelewane na konto
– Możliwość długoterminowej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:

rekrutacja@danddpersonal.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Elektryk/elektromonter".

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Praca w branży: Budownictwo, Geodezja. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.