Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
11 09 2017

Pół etatuKASJER SOPOT POSZUKIWANY

Iza – Dodane przez praca.gdansk@interkadra.pl Sopot, pomorskie, Polska

r e k l a m a

Miejsce pracy: Sopot

 Obowiązki:
– Obsługa kasy fiskalnej
 – Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
– Obsługa klientów sklepu
– Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
– Aktualna książeczka sanepidu
 – Odpowiedzialne i rzetelne podejście do wykonywanych zadań
 – Skrupulatność, dokładność
 – Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
 – pełnoletność

Oferujemy:
Bezpłatne szkolenie kasjerskie przygotowujące do pracy na stanowisku kasjera
– Stałą stawkę godzinową
 – Elastyczny grafik pracy
– możliwość dostosowania czasu pracy do dyspozycyjności kandydata np. w przypadku osób uczących się dziennie lub pracujących w niepełnym wymiarze
 – Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
– Możliwość nawiązania stałej, długoterminowej współpracy

 Oferujemy pracę w systemie trzyzmianowym 6-14,14-22 i 22-6

Jak aplikować?

INFO: +48 666826252

Praca w branży: Obsługa klienta, Call Center. Forma zatrudnienia: Pół etatu. Tagi oferty: kasjer, sopot, sklep i zmiany. Wynagrodzenie: wynagrodzenie do negocjacji.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.