Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
12 10 2017

Pół etatu KASJER SPRZEDAWCA

Interkadra – Dodane przez praca.gdansk@interkadra.pl Dowolna lokalizacja

Miejsce pracy: Gdańsk ul. Klasyczna lub Gdańsk ul. Piotrkowska

TEL: 666 826 254

Obowiązki:
o obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
o obsługa Klientów sklepu,
o utrzymywanie czystości na miejscu pracy,
o pomaganie w wykładaniu towaru na sklepie.

Wymagania:
o dyspozycyjność w tygodniu lub weekendy,
o pełnoletność o posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych,
o chęć do pracy z ludźmi,
o język polski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
o bezpłatne szkolenie stanowiskowe (brak doświadczenia nie jest więc przeszkodą!),
o zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, o grafik pracy ustalany wg. dyspozycyjności,
o praca 8 hdziennie,
o pracę w młodym zespole,
o stałą opiekę koordynatora z ramienia agencji InterKadra.

Praca w branży: Obsługa klienta, Call Center. Forma zatrudnienia: Pół etatu.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.