Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
11 09 2017

TymczasowaKELNER/KELNERKA CHWASZCZYNO

Interkadra – Dodane przez praca.gdansk@interkadra.pl Chwaszczyno, pomorskie, Polska

r e k l a m a

Obowiązki:
• Obsługa gości restauracji
• Przygotowanie Sali
• Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji
• Dbanie o czystość i porządek
• Dbanie o dobrą atmosferę w sali

Oczekiwania:
• rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
• książeczka sanepidowska wymóg konieczny
• samodzielność, miła aparycja, ładny uśmiech:)

Oferujemy:
• pracę w młodym zepsole
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość zdobycia doświadczenia
• umowa zlecenie ze stawką godzinową

Jak aplikować?

cv na adres i.wolska@interkadra.pl

Praca w branży: Gastronomia, Przemysł spożywczy. Forma zatrudnienia: Tymczasowa. Tagi oferty: praca, kelnerka, gastronomia, kelner, pizzeria, chwaszczyno, gastro, jedzenie i pizza. Wynagrodzenie: wynagrodzenie do negocjacji.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.