Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
24 09 2018

Pełny etat Kierowca Anglia Szkocja C+E

Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski – Dodane przez EastGate Recruitment Dowolna lokalizacja

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Szkocji na stanowisku Kierowca

Miejsce pracy: Szkocja okolice Edynburga

Główne zadania:

• Transport dostaw (także na krótkich trasach) w Szkocji
• Kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu lewostronnym;
• Właściwe zabezpieczenie pojazdu w trakcie i po zakończeniu pracy;

Wymagania:

– Prawo jazdy C+E
– doświadczenie
– Doświadczenie w prowadzeniu pojazdu w lewostronnym ruchu
– podstawowa wiedza geograficzna o Szkocji
– komunikatywny angielski, umiejętność zrozumienia akcentu szkockiego

Oferujemy:

– Brytyjska umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne.
– Stawka godzinowa brutto: 10,00 GBP za godzinę pracy w dzień, więcej za noce i weekendy.
– pracę na kilkumiesięczne kontrakty

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy:    office@eastgaterecruitment.com

Prosimy w temacie dopisać „Kierowca”

Jak aplikować?

 office@eastgaterecruitment.com

Praca w branży: Logistyka, Transport. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.