Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
23 08 2018

Pełny etat Lekarz Anglia / Irlandia

Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski – Dodane przez EastGate Recruitment Dowolna lokalizacja

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje lekarzy do pracy w angielskich i irlandzkich placówkach zdrowia.

Lekarz w angielskich i Irlandzkich placówkach zdrowia (różne specjalizacje)

praca w polskim zespole

Wysokie zarobki ponad 1000 Funtów za tydzień

Możliwość pracy na zmiany tygodniowe
np. 1 tydzień pracy w miesiącu  jak i również pracy stałej.

Wymagania:

– znajomość języka angielskiego w stopniu  dobrym
– Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
– empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta
– doswiadczenie

Pomagamy w autoryzacji zawodu – specjalizacji

Obowiązki:
– udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
– ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
– współpracę z linnymi lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
– wykonywanie czynności lekarskich

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com lub telefon

Jak aplikować?

 office@eastgaterecruitment.com

512167223

Praca w branży: Medycyna, Opieka zdrowotna. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

Oferta wygasa za: 1 dni.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.