Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
11 09 2018

Pełny etat Magazynier-Mechanik

PHU POLVITA MJ – Dodane przez PHUPOLVITAMJ Dowolna lokalizacja

Firma zajmująca się dystrybucją Paliw stałych na terenie Polski Północno-Wschodniej zatrudni pracownika na stanowisko Magazynier-Mechanik

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wydawanie, przyjmowanie, załadunek, rozładunek i dostawa towarów
  • Dbałość o jakość wydawanego towaru
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Dbałość o gospodarkę magazynową oraz o wysoką jakość obsługi Klientów i dobry wizerunek firmy
  • Współpraca z działem obsługi klienta oraz innymi działami przedsiębiorstwa
  • Wystawianie dokumentów dostawy, wz oraz przekazywanie ich do działu księgowości.
  • Serwis, obsługa i eksploatacja sprzętu mechanicznego i magazynowego

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Prawo jazdy kat „B” + „E” (mile widziane)
  • Umiejętność obsługi komputera (Windows, MS Office)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność, uczciwość oraz bardzo dobra komunikatywność.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres biuro@polvita.eu  bądź kontakt telefoniczny pod numerem: 507501407

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Praca w branży: Sprzedaż, Handel. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

Oferta wygasa za: 22 dzień.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.