Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
01 02 2018

Pełny etat Majster budowlany do Niemiec z komunikatywnym językiem niemi

Majster budowlany do Niemiec z komunikatywnym językiem niemieckim. – Dodane przez rubenbau Dowolna lokalizacja

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje majstrów  do realizacji kontraktów.

Możliwe zarobki powyżej 12-15 tyś. zł

Miejsce pracy : teren Niemiec

Zadania / zakres wykonywanych prac:

–              Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych przez brygady : murarzy,  zbrojarzy, cieśli, brukarzy , monterów wod-kan,  i innych prac realizowanych na budowie.

–              Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy.

–              Bezpośrednia współpraca z niemieckim Kierownikiem budwy.

–              Współudział w procesie odbioru prac.

–              Nadzór nad dokumentacją techniczną i sprzętem na budowie.

Oferujemy:

–              atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (wypłacane w euro, regularne płatności),

–              możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni.

–              długoterminową, stabilną  i  legalną pracę.

–              bezpłatne zakwaterowanie .

–              opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania:

–              dobrej znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny,

–              min. 3 doświadczenia na podobnym stanowisku- warunek konieczny,

–              znajomość przepisów prawa budowlanego,

–              znajomość procesów budowlanych ,

–              mile widziane wykształcenie wyższe lub średnie techniczne – o specjalności  budownictwo,

–              prawo jazdy kat. B  i  własny samochód– warunek konieczny,

–              sumienność, rzetelność w pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

Praca w branży: Budownictwo, Geodezja. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: praca, niemcy i majster budowy. Wynagrodzenie: powyżej 10000 zł (brutto).

Oferta wygasa za: 7 dni.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.