Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
16 07 2018

Pełny etat Montaż lamp w Hamburgu WYSOKIE STAWKI!

Gruenberger Personalvermittlung – Dodane przez Ola Hamburg, Hamburg, Niemcy

Firma Grunberger Personalvermittlung (nr  17503) obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

MONTERÓW LAMP

Miejsce pracy: HAMBURG

Praca w Hamburgu

Oferowana stawka: 10,13 € brutto + 40 € netto diety

Praca dla monterów lamp w Hamburgu. Doświadczenie nie jest wymagane!

WYMAGANIA:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B oraz samochód,
  • chęci do pracy i zaangażowanie,
  • mile widziane doświadczenie w pracach monterskich.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Łatwy montaż lamp.

OFERUJEMY:

  • Stawka 10,13 € brutto + 40 € netto diety.
  • Długotrawałą współpracę.
  • Pracę u niemieckiego pracodawcy na niemiecką umowę o pracę!
  • Pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem do pracy oraz ciągłą pomoc i wsparcie w trakcie pracy.
  • Zakwaterowania jak najbliżej miejsca pracy.

Proszę o przesyłanie CV na adres ola@grunberger.pl

Pozdrawiam serdecznie

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Praca w branży: Budownictwo, Geodezja. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Wynagrodzenie: 2000-2500 zł (brutto).

Oferta wygasa za: 27 dni.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.