Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
23 03 2018

Pełny etat Monter Wod Kan Niemcy

Rubeb Bau Sp z o.o. – Dodane przez rubenbau Dowolna lokalizacja

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec  poszukuje doświadczonych robotników ziemnych do prac przy melioracji i kanalizacji sanitarnej.

 Oferta pracy dedykowana do fachowców z o dobrej kondycji fizycznej i braku klaustrofobii.

Wynagrodzenie powyżej  10 tyś zł

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

– praca w  wykopach  wąskoprzestrzennych – głębokich  na 7m, szerokich na  2 m ,

– zabezpieczenie wykopów,

–  tworzenie tras do przeprowadzania rur,

–  osadzanie studni,

–  montaż rur kanalizacyjnych i melioracyjnych

–  pozostałe roboty melioracyjne,

–  obsługa elektronarzędzi.

Oferujemy:

  • długoterminową, stabilną i  legalną pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
  • atrakcyjne wynagrodzenie możliwe zarobki powyżej  10 tyś zł.(stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
  • możliwość urlopów co 6-8 tyg.
  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania:

  • umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • preferowani kandydaci w wieku 25-45 lat,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • brak nałogów,
  • mile widziane własne auto.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na:

maila: biuro@ruben-bau.eu

lub za pośrednictwem formularza aplikacyjnego pod linkiem:

(link należy skopiować i wkleić do przeglądarki)

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

Praca w branży: Budownictwo, Geodezja. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: praca, niemcy i monter wod-kan. Wynagrodzenie: powyżej 10000 zł (brutto).

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.