Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
12 04 2018

Pełny etat Murarz w Holandii z językiem angielskim lub holenderskim

Winrecruit Limited – Dodane przez WinrecruitLimited Dowolna lokalizacja

Winrecruit Limited to Twój broker pracy. Wyszukamy dla Ciebie najlepsze oferty. Zaaplikuj i pozwól nam działać!

Murarz w Holandii z językiem angielskim lub holenderskim

Dla naszych klientów w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowiska murarzy.

Opis stanowiska:

wznoszenie i naprawa ścian zgodnie z planami konstrukcyjnymi

budowa i odnowna kominów, łuków i innych struktur budowlanych

Mile widziane doświadczenie w pracach murarskich w Holandii.

Mile widziane doświadczenie w pracy z cegłą klinkierową.

Kandydaci muszą mówić po angielsku lub holendersku lub niemiecku.

Wymagane minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie.

Zarobki:

Murarz klinkierowy – 16,50 euro/h brutto przy zatrudnieniu na kontrakt holenderski, 28-30 euro/h netto przy samozatrudnieniu.

Murarz – 425-480 euro netto tygodniowo – w zależności od doświadczenia i lokalizacji.

Zarówno transport, jak i zakwaterowanie zapewniane są przez pracodawcę.

Jeśli posiadasz doświadczenie jako murarz, prześlij nam swoje CV w języku angielskim na adres recruitment1@winrecruit.uk lub zadzwoń: +31 412 788 119, +48 61 6781 003.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922.

Praca w branży: Budownictwo, Geodezja. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

Oferta wygasa za: 21 dni.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.