Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
09 01 2018

Pełny etatObsługa klienta + animator

STUDIO KIDS – Dodane przez WERTINI Nysa, opolskie, Polska

r e k l a m a

OPIS STANOWISKA PRACA
Poszukujemy osób młodych, sympatycznych, zarażających entuzjazmem, dobrym humorem, wywołującej uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych, chętnej do pracy na stanowisku „Obsługa klienta + animator”.

OFERUJEMY:
– przeszkolenie, zdobycie doświadczenia i niezbędnych umiejętności w zakresie organizacji czasu wolnego dla dzieci,
– pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
– niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie merytoryczne

OBOWIĄZKI:
– obsługa/realizacja atrakcji urodzinowych dla dzieci (np. malowanie twarzy, skręcanie balonów. Zapewnione szkolenia)
– obsługa klienta na miejscu (zapewnione szkolenia)
– dbałość o czystość w miejscu pracy

WYMAGANIA:
– poczucia humoru i wyobraźni
– wysokiej kultury osobistej
– zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych
– umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi i dorosłymi,
– pozytywne nastawienie do powierzonych zadań

Nauczymy się wszystkiego! Wystarczy, że będziesz chcieć!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na adres nysa@studio-kids.pl

Praca NYSA, woj. Opolskie

Praca w branży: Rozrywka, Kultura. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

Oferta wygasa za: 23 dzień.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.