Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
26 07 2018

Pełny etat Ogrodnik Niemcy

Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski – Dodane przez EastGate Recruitment Dowolna lokalizacja

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Opis pracy:
·         Miejsce pracy: różne miasta
·         Praca aktualna jest od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
·         Umowa o pracę na stałe z niemieckim zakładem pielęgnacji zieleni publicznej
·         Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 170 do 190 godz. miesięcznie

Główne zadania:
·         Prace pielęgnacyjne i porządkowe terenów zieleni miejskiej (ogrodów, parków, kwietników)
·         Sadzenie i pielęgnacja roślin sezonowych
·         Koszenie trawników, przycinanie żywopłotów
·         Nawożenie i podlewanie roślin
·         Odśnieżanie w okresie zimowym

Wymagania:
·         Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
·         Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń ogrodniczych / kosiarki
·         Wykształcenie ukierunkowane jako ogrodnik lub pokrewne jest mile widziane
·         Przynajmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego jest zalecana
·         Konieczne prawo jazdy kat. B, własne auto mile widziane

Oferujemy:
·         Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
·         Stawka godzinna brutto: 11,60 euro
·         Miesięcznie wynagrodzenie netto od 1350 do 1700 euro
·         Zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje 300 euro miesięcznie. Uwaga! Brak pokojów 1-osobowych.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Praca w branży: Rolnictwo, Ochrona środowiska. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

Oferta wygasa za: 5 dni.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.