Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
12 03 2018

Pełny etat OPERATOR PRODUKCJI

LOGSTOR – Dodane przez LOGSTOR Zabrze, śląskie, Polska

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników w czterech zakładach produkcyjnych. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.

W związku ze zwiększoną ilością zleceń produkcyjnych poszukujemy chętnych i odpowiedzialnych osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Zabrze

Z nami zdobędziesz praktyczne doświadczenie w firmie produkcyjnej, nauczysz się czytać rysunek techniczny, zdobędziesz doświadczenie w pracy z różnymi procesami technologicznymi oraz poznasz co to jest Kaizen czy Lean Manufacturing.

Oferujemy:

  • pełne wdrożenie do pracy (pakiet szkoleń)
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR (do końca września 2017, z możliwością przedłużenia na stałe)
  • bogaty pakiet socjalny
  • opiekę medyczną
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dla najlepszych oferujemy szkolenie z zakresu obsługi suwnic, żurawi i wózka widłowego – szkolenie będzie potwierdzone certyfikatem z Urzędu Dozoru Technicznego

Twoje obowiązki:

  • obsługa maszyn i gniazd produkcyjnych
  • prace przygotowawcze
  • montowanie systemów alarmowych
  • kontrola jakości naszych produktów

Profil kandydata:

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • uprawnienia II S oraz hakowe będą dodatkowym atutem (możliwość zdobycia uprawnień w firmie)
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dokładność w realizacji zadań
  • dobra organizacja czasu pracy

Prosimy o zamieszczenie na ofercie klauzuli o brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych – Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy rekrutacja@logstor.com lub poprzez przycisk APLIKUJ.

Praca w branży: Produkcja, Praca fizyczna. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.