Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
24 09 2018

Pełny etat Opiekun Medyczny Norwegia

Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski – Dodane przez EastGate Recruitment Dowolna lokalizacja

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego norweskiego klienta poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia oraz przy opiece nad osobami starszymi.

Wyjedź już dziś, zarób nawet 15 000 zł miesięcznie jako opiekun!

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opiekun Medyczny  w domu pomocy społecznej (różne lokalizacje w Norwegii)

wynagrodzenie: 30 000 Koron miesięcznie o. 15 000 zł

Wymagania:
– zaświadczenie o niekaralności
– znajomość języka norweskiego w stopniu komunikatywnym
– podstawowe doświadczenie w opiece

Osobom które nie znają języka norweskiego pomagamy zorganizować kurs!

Obowiązki:
– pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej
– asystentura w codziennych czynnościach życiowych
– zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony

Klient zapewnia:  Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  w języku norweskim lub  angielskim na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

Jak aplikować?

office@eastgaterecruitment.com

Praca w branży: Zdrowie, Uroda. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.