Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
29 01 2018

Pełny etat OPTOMETRYSTA (Biała Podlaska)

Work Service S.A. – Dodane przez lublin@workservice.pl Dowolna lokalizacja

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 12 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

OPTOMETRYSTA (Biała Podlaska)

Nr. Ref. O/WSSA-0102/BP

Miejsce Pracy: Biała Podlaska

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość uzyskania premii i prowizji
  • rozwój kompetencji w oparciu o cykl szkoleń

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa Klienta poprzez przeprowadzenie badań wzroku
  • aktywne doradzanie Klientom w wyborze najlepszych produktów
  • utrzymanie najwyższych standardów obsługi
  • sprzedaż i promowanie oferty firmy
  • dbanie o prawidłową ekspozycję i komunikację wizualną

Wymagamy:

  • wykształcenia kierunkowego
  • otwartości
  • realizacji celów
  • wysokiej kultury osobistej
  • komunikatywności
  • umiejętności współpracy z zespołem

Jak aplikować?

Osoba kontaktowa:

Małgorzata Łozowska

Nr tel.: 81/534-85-27

lublin@workservice.pl

Praca w branży: Medycyna, Opieka zdrowotna. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.