Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
23 07 2018

Pół etatu praca w ochronie – nocki – Krajkowo

Impuls Security Polska – Dodane przez Impuls Security wielkopolskie, Polska

Agencja ochrony poszukuje pracowników na stanowisko pracownika ochrony w Krajkowie k. Mosiny

Praca w godzinach od 21.00 do 6.00 na 3/4 etatu

Zadania: dozór powierzonego mienia, wykonywanie obchodów, rejestr zdarzeń.
Oczekiwania: aktualne orzeczenia o niepełnosprawności – mile widziane, niekaralność, mile widziane doświadczenie w ochronie.

Zapewniamy: stabilne zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę, wsparcie koordynatora obiektu, szkolenie wstępne i umundurowanie, terminowo wypłacane wynagrodzenie.
Kontakt 531 533 200 lub 517 574 235

Praca w branży: Ochrona osób i mienia. Forma zatrudnienia: Pół etatu.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.