Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
04 10 2018

Pełny etat Pracownik budowlany,Francja

InterKadra Sp z o.o. – Dodane przez pracafrancja2018 Dowolna lokalizacja

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik Budowlany

Lokalizacja: Tours

OBOWIĄZKI:

  • montaż izolacji termicznych-docieplenia budynków ( wełna, styropian )

WYMAGANIA:

  • znajomość technik dociepleniowych

  • doświadczenie na budowie

  • umiejętność pracy w grupie

  • zdolność do pracy na wysokościach

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • umowa o pracę tymczasową

  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone

  • dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży

  • możliwość pracy w nadgodzinach

  • długotrwałą współpracę

  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Jak aplikować?

KONTAKT:

Aplikacje (CV) prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: praca.francja@interkadra.pl W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Więcej informacji pod numerem telefonu:  535 510 530/ 731 750 870

Praca w branży: Budownictwo, Geodezja. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

Oferta wygasa za: 19 dni.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.