Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
23 07 2018

Pełny etat Pracownik ochrony – Komorniki

Impuls Security Polska – Dodane przez Impuls Security Komorniki, wielkopolskie, Polska

Impuls Security Polska – firma o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadząca działalność w zakresie profesjonalnej ochrony osób i mienia, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Ochrony – Dozoru
Miejsce pracy: Komorniki, Plewiska

Obowiązki:
– dozór powierzonego mienia,
– ewidencja pojazdów i osób,
– prowadzenie książki zdarzeń,
– regularne dokonywanie obchodów.

Wymagania:
– niekaralność

Mile widziane:
– orzeczenie o niepełnosprawności i doświadczenie w pracy w ochronie.

Oferujemy:
– umowę o pracę,
– przeszkolenie i umundurowanie,
– opiekę koordynatorów,
– zmianowy system pracy,
– terminowo wypłacane wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu: 517 - 574 - 235 lub 500 - 307 - 402

Praca w branży: Ochrona osób i mienia. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.