Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
06 06 2018

Pełny etat Pracownik ochrony – Kościan

Impuls Security Polska – Dodane przez Impuls Security Kościan, wielkopolskie, Polska

r e k l a m a

Agencja ochrony poszukuje pracowników na stanowisko :
Pracownik ochrony  – dozoru
Miejsce pracy: Kościan, obiekt przemysłowy

Zmiany: 12- godzinne, służby w godzinach: 7-19, 19-7

Osoby zatrudnione na tym stanowisku zajmować się będą dozorem i ochroną obiektu klienta.

Zadania:
– kontrola ruchu osób i samochodów na obiekcie
– obsługa wagi samochodowej
– regularne obchody chronionego terenu
prowadzenie rejestru zdarzeń

Oczekujemy:
– niekaralność
– dyspozycyjność
– orzeczenie o stopniu niepełnosprawności  – mile widziane

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, regularnie wypłacane wynagrodzenie
– szkolenie wstępne, umundurowanie

Kontakt: 785 191 533 lub 500 307 402

Praca w branży: Ochrona osób i mienia. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: praca i ochrona.

Oferta wygasa za: 17 dni.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.