Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
29 01 2018

Pełny etat Pracownik ochrony – Kostrzyn

Impuls Security Kostrzyn, wielkopolskie, Polska

Agencja ochrony Impuls Security w związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudni osoby na stanowisko:
Pracownik ochrony – dozoru na obiekcie logistycznym (nie CD Biedronka)
Miejsce pracy: Kostrzyn Wlkp.

Służby od poniedziałku do piątku w godz. 20-8, soboty, niedziele i święta w godz. 8-8.

Obowiązki:
– ewidencja gości
– ewidencja pojazdów
– wykonywanie obchodów

Oczekujemy:
aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności – mile widziane
– niekaralności
– mile widziane doświadczenie w ochronie

Zapewniamy:
– stabilne zatrudnienie
– umowę o pracę
– wsparcie koordynatora obiektu
– terminowo wypłacane wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 pod podanymi numerami telefonów:
517 574 235 lub 531 533 200

Praca w branży: Ochrona osób i mienia. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

Oferta wygasa za: 4 dzień.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.