Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
28 06 2018

Pełny etat Pracownik ochrony RABOWICE

Impuls Security Polska – Dodane przez Impuls Security Dowolna lokalizacja

Agencja ochrony zatrudni osobę do pracy w charakterze pracownika ochrony dozoru.

Miejsce pracy: Rabowice – zakład przemysłowy.

Zadania: dozór powierzonego mienia, ewidencja osób i pojazdów, obchody terenu, rejestr zdarzeń.

Oczekiwania: niekaralność, mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę zmianową (służby w godzinach 6-18, 18-6), stabilne zatrudnienie, umowę o pracę, szkolenie wstępne, umundurowanie, terminowo płatne wynagrodzenie.

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr 517-574-235

Praca w branży: Ochrona osób i mienia. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.