Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
06 06 2018

Pełny etat Pracownik ochrony KOŚCIAN

Impuls Security Polska – Dodane przez Impuls Security Kościan, wielkopolskie, Polska

Agencja ochrony o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku poszukuje osób do pracy na obiekcie  przemysłowym w KOŚCIANIE

Oferujemy:

 -pracę zmianową służby w godzinach 8-20, 20-8
– stabilne zatrudnienie – możliwość dłuższej współpracy
– wynagrodzenie zawsze w terminie
– przyjazną atmosferę
– wsparcie koordynatora

Oczekujemy:
mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
– niekaralności
kultury osobistej
– dyspozycyjności

Obowiązki:

– dozór powierzonego mienia,
– ewidencja pojazdów i osób,
– prowadzenie książki zdarzeń,
– regularne dokonywanie obchodów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń: 517 574 235

Praca w branży: Ochrona osób i mienia. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Wynagrodzenie: 2500-3000 zł (brutto).

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.