Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
23 07 2018

Pełny etat Pracownik ochrony POZNAŃ KAROLIN

Impuls Security Polska – Dodane przez Impuls Security Poznań, wielkopolskie, Polska

  • Agencja ochrony w związku z aktywizacją osób niepełnosprawnych poszukuje na stanowisko pracownika ochrony – dozoru

    Miejsce pracy: Poznań KAROLIN – praca na nocki od godz. 22 do 6.

    ZAPEWNIAMY:
    – stabilne zatrudnienie
    – wynagrodzenie wypłacane na czas
    – wsparcie koordynatora

    OCZEKUJEMY:
    – orzeczenia o niepełnosprawności
    – niekaralności
    – dyspozycyjności

    OBOWIĄZKI:
    – ewidencja osób i pojazdów
    wypełnianie dziennika zdarzeń

  • – regularne obchody
  • – obsługa pieca w sezonie zimowym

JEŚLI: jesteś osobą niekaraną, której zależy na uczciwej pracy w stabilnej firmie, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu:

531 533 200 lub 517 574 235

Praca w branży: Ochrona osób i mienia. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: praca i ochrona.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.