Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
24 09 2018

Pełny etat Produkcja Niemcy

Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski – Dodane przez EastGate Recruitment Dowolna lokalizacja

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: okolice Augsburga, Ingolstadt, Kempten, Bawaria Niemcy.
Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie.
Praca jest na stałe, na pełny etat, od 162 do 180 godz. miesięcznie.

Główne zadania:

Obsługa maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

Doświadczenie na produkcji mile widziane, ale nie konieczne.
Konieczna  znajomość języka niemieckiego.
własne auto mile widziane
Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy.
Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie.

Nasza oferta:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie brutto: 10 euro.
+ 25% do stawki godz. za nadgodziny i pracę w soboty.
Wynagrodzenie miesięczne netto od 1200 do 1300 euro.
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać „Produkcja Niemcy”

Jak aplikować?

office@eastgaterecruitment.com

Praca w branży: Produkcja, Praca fizyczna. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

Oferta wygasa za: 9 dni.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.