Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
11 12 2017

Pełny etat Recepcjonistka (osoba do pierwszego kontaktu z pacjentem)

Rafał Niedzielski / Probet Sp. z o.o. – Dodane przez Probet Sp. z o.o. Warszawa, mazowieckie, Polska

PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w usługach serwisu sprzątającego, ochronie osób i mienia oraz leasingu pracowniczym. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę na stanowisku: Recepcjonistka.

Miejsce pracy: Warszawa, Cegłowska

• ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
~ Wprowadzanie wymaganych danych do systemu informatycznego w Przychodni Przyszpitalnej oraz ich bieżąca aktualizacja.
~ Rejestracja pacjentów.
~ Rejestracja pacjentów poprzez call center.
~ Odwoływanie wizyt.
~ Przygotowywanie list pacjentów do poszczególnych poradni na każdy dzień pracy i dostarczanie ich wraz z dokumentacją indywidualną pacjenta do poszczególnych gabinetów.
~ Dostarczanie do poszczególnych gabinetów dokumentacji medycznej pacjentów zgodnie z grafikiem pracy lekarzy, zgodnie z zapisem komputerowym przyjęć oraz odbiór i zabezpieczenie tej dokumentacji z poszczególnych gabinetów.
~ Odbiór i dołączanie badań diagnostycznych do indywidualnej dokumentacji medycznej pacjenta.
~ Przed wizytą pacjenta w poradni ponowne sprawdzenie czy wszystkie wymagane prawem dane są wprowadzone do systemu informatycznego w szczególności: ubezpieczenie, skierowanie,
~ Ścisłe przestrzeganie obowiązującego obiegu dokumentacji medycznej pomiędzy rejestracją – archiwum – i innymi komórkami organizacyjnymi, zgodnie z kompetencjami.
~ Zabezpieczenie dokumentacji medycznej w kartotekach.
~ Wprowadzanie danych do systemu informatycznego przy przyjęciach planowych do szpitala.
~ Ścisła współpraca z zespołem pielęgniarskim Przychodni Przyszpitalnej.
~ Przestrzeganie obowiązujących na terenie Szpitala regulaminów, instrukcji, procedur, przepisów BHP, P/POŻ, ustawy o ochronie danych osobowych oraz zapisów Karty Praw Pacjenta.
~ Przestrzeganie aktów wewnętrznych oraz regulacji wynikających z wdrożonego ZSZ.
~ Przyjmowanie opłat za xero dokumentacji medycznej oraz opłat od osób nieuprawnionych do bezpłatnych świadczeń medycznych i rozliczania się z kasą szpitala z tych opłat.
~ Zachowanie właściwej postawy etycznej, kultury osobistej, wyrozumiałości i uprzejmości w kontaktach z pacjentami.
~ Realizowanie innych poleceń przełożonych związanych z prowadzoną działalnością nieujętych powyżej.
~ Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego, związanych z zajmowanym stanowiskiem, nie objętych podanym, zakresem obowiązków.

• WYMAGANIA :
~ Orzeczenie o niepełnosprawności.
~ Wykształcenie minimum średnie.
~ Doświadczenie w pracy biurowej (mile widziane: w recepcji).
~ Obsługa komputera co najmniej w stopniu dobrym.
~ Znajomość obsługi urządzeń biurowych.
~ Znajomość języków obcych ( j. angielski w stopniu dobrym) – dodatkowy atut.
~ Samodzielność w pracy.
~ Umiejętność pracy w zespole.
~ Niepełnosprawność nie może być przeszkodą w pracy biurowej oraz w pracy z komputerem powyżej 4 godz. dziennie.

• OFERUJEMY :
~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku .
~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
~ Pełny etat / praca od poniedziałku do piątku 07:00 – 14:35 i 11:00 – 18:35
~ Wynagrodzenie 1800 zł netto (do wypłaty) w okresie próbnym / 1900 zł netto po okresie próbnym.
~ Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej.

Jak aplikować?

• KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI: Rafał Tel. 799015427

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę o przesłanie swojego CV na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).

Praca w branży: Medycyna, Opieka zdrowotna. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Wynagrodzenie: 2000-2500 zł (brutto).

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.