Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
10 04 2018

Pełny etat Specjalista ds. sprzedaży

Skarbiec Mennicy Polskiej – Dodane przez Skarbiec Mennicy Polskiej Dowolna lokalizacja

Skarbiec Mennicy Polskiej S.A. – spółka zależna Mennicy Polskiej S.A.

do swojego salonu firmowego w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko

Specjalista ds. Sprzedaży

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa Klientów – doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Sprzedaż produktów inwestycyjnych oraz monet i produktów numizmatycznych
  • Prowadzenie ewidencji sprzedaży w systemie SAP i ERP
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Prowadzenie magazynu salonu
  • Prowadzenie kasy
  • Dbanie o wygląd i estetykę salonu

Oczekujemy:

  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Umiejętności profesjonalnej obsługi Klienta, doświadczenie w branży numizmatycznej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenia w sprzedaży i prowadzeniu kasy
  • Znajomości obsługi komputera
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i stresu
  • Niekaralności, rzetelności i uczciwości
  • Dyspozycyjności

Oferujemy:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Perspektywę zdobycia bogatego doświadczenia
  • Pakiet usług medycznych
  • Dobrą atmosferę pracy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mennicę Polską S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: pkozik@mennica.com.pl

Praca w branży: Sprzedaż, Handel. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.