Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
30 01 2018

Pełny etat Sprzątaczka/Pokojówka

JHI Personaldienstleistung – Dodane przez JHI Rosenheim, Bayern, Niemcy

Firma JHI Personaldienstleistung obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Sprzątaczki/Pokojówki

Miejsce pracy: Rosenheim, Niemcy

WYMAGANIA:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat.B,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • do obowiązków należy sprzątanie pokoi w Pensjonacie, który posiada 14 pokoi gościnnych,
  • dbanie o czystość w budynku,
  • ponieważ w Pensjonacie są goście z całej europy, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • raz w tygodniu jest również do posprzątania Apartament w Monachium.

OFERUJEMY:

  • stałą pracę, umowa zawarta jest bezpośrednio z pracodawcą,
  • mieszkanie personalne w Pensjonacie,
  • istnieje możliwość podjęcia pracy w dwójke, Partner otrzyma oferte pracy jako zarządca i gospodarz budynku, będzie zajmował się drobnymi pracami w budynu, jak również na zewnątrz i w ogrodzie.

Firma chętnie zatrudni młodych ludzi, którzy chcieliby przeprowadzić się na stale do Niemiec. Oferta pracy jest od 1 marca 2018.

CV wraz z aktualnym zdjeciem prosze przeslac na adres: kapala@personaljhi.de

Praca w branży: Turystyka, Hotelarstwo. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Wynagrodzenie: 5000-7000 zł (brutto).

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.