Aktualności

r e k l a m a

Oferując kursy online możesz zarobić pasywny dochód, który może wynosić nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie. Tworzenie kursów online jest świetnym sposobem na generowanie przychodów, szczególnie jeśli masz doświadczenie w danej dziedzinie i potrafisz się wyróżnić na tle innych. Istnieje kilka popularnych platform, takich jak Udemy, Coursera czy Teachable, które umożliwiają tworzenie i sprzedaż (więcej…)

Praca zdalna – plusy i minusy

Opublikowane przez | 1 września 2023 | Aktualności

r e k l a m a

Na czym polega praca zdalna? W jakich zawodach jest możliwa praca zdalna? Praca zdalna jest popularna w ostatnich latach i można ją wykonywać z dowolnego miejsca na świecie. Jednak czy jest to tylko moda, czy faktycznie ma ona same plusy? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Praca zdalna, czyli inaczej praca z domu, to nic innego jak wykonywanie pracy nie z main miejsca pracy, ale (więcej…)

r e k l a m a

Żyjemy w czasach, kiedy świat błyskawicznie się zmienia i rozwija. To samo dotyczy rynku pracy. Wiele branż wymaga od pracowników coraz to większych kwalifikacji, dlatego warto zadbać o swoje CV, które może pomóc nam zdobyć upragnioną pracę. CV jest naszym “życiorysem”, dlatego powinno być napisane w sposób rzetelny, przejrzysty i klarowny. Zawarte w nim informacje muszą być jasne oraz oparte na faktach. (więcej…)

r e k l a m a

Internet stał się naszym codziennym towarzyszem, łączy nas z przyjaciółmi, rodziną i światem. Służy nam także do szukania pracy. Zawrze on w sobie wiele możliwości i ofert, które możemy przejrzeć.

Jeśli szukasz pracy, koniecznie zaopatrz się w dobre CV. W Internecie można znaleźć wiele przykładowych jak i gotowych szablonów. Pamiętaj by CV było czytelne i przejrzyste. Nie może zawierać błędów ortograficznych, (więcej…)

r e k l a m a

Zawody przyszłości to takie, które będą coraz bardziej popularne i potrzebne w naszym dynamicznie zmieniającym się świecie. Wiele z nich będzie związanych z rozwojem technologii, takich jak sztuczna inteligencja czy robotyka, a także z dziedzinami takimi jak zrównoważony rozwój czy ochrona środowiska.

Jednym z zawodów przyszłości będzie specjalista ds. sztucznej inteligencji. Osoby zajmujące (więcej…)

r e k l a m a
Młodzi ludzie, po szkole, często zastanawiają się jaką drogę dalej obrać, jaki zawód przyniósłby satysfakcję i spełnienie.
Wybór jest trudny, ale przy wyborze trzeba kierować się predyspozycjami, zainteresowaniami i możliwościami.
Dziś zajmiemy się zawodem – jakim jest weterynaria.
Aby zostać lekarzem weterynarii, trzeba na prawdę dużo czasu i wysiłku poświęcić na naukę.

Nie jest to sprawa błaha (więcej…)

Dobre CV zapewni dobrą pracę

Opublikowane przez | 24 czerwca 2019 | Aktualności

r e k l a m a
Z nami do celu!

Szukając pracy zgłoś się do nas! Oferujemy ciekawe prace w różnych zawodach. Nasza baza jest bardzo szeroka w związku z tym, że praca jaką oferujemy jest z wielu dziedzin. U nas pracę mogą znaleźć zarówno panowie, jak i panie. Pracodawcy są przez nas sprawdzani a aplikacja na dane stanowisko jest banalnie prosta. Robimy wszystko, aby ułatwić Ci życie!

Praca dla kobiet

Jaka jest najpopularniejsza (więcej…)

r e k l a m a
W dobie internetu wszystko na świecie wydaje się być takie proste. Informacje przepływają z jednego końca świata na drugi w tempie błyskawicy a my możemy czerpać z tego faktu niemałe profity. Internet niewątpliwie zrewolucjonizował nasze życie i stał się ogromnym ułatwieniem, które jednocześnie pozwala zarabiać. Praca przez internet nie jest już wielką niewiadomą, jak miało to miejsce jeszcze kilka (więcej…)

Wyprzedź konkurencję

Opublikowane przez | 5 lutego 2019 | Aktualności

r e k l a m a
Baza cv

Jeśli pilnie poszukujesz pracownika i nie masz czasu na zamieszczanie ogłoszeń na dziesiątkach portali internetowych, a następnie przeglądanie setek nadesłanych przez kandydatów aplikacji, baza CV jest tym czego potrzebujesz. Jest to miejsce, w którym posiadasz dostęp do wielu życiorysów ludzi, którzy poszukują pracy. Dzięki temu bez zbędnego wysiłku znajdziesz odpowiedniego pracownika.

Serwis (więcej…)

Najlepszy portal pracy

Opublikowane przez | 22 września 2017 | Aktualności

r e k l a m a
Stworzyliśmy nowoczesny serwis internetowy portalpracy.pl, dzięki któremu mogą Państwo teraz umieszczać swoje oferty pracy całkowicie za darmo. Dzięki nam szybko i sprawnie znajdziesz wielu interesujących pracowników dla swojej firmy. Zdajemy sobie bardzo dobrze sprawę z tego, że rekrutacja pracowników może sprawiać wielu firmom porządny problem dlatego też stworzyliśmy nasz portal pracy, aby ułatwić (więcej…)