Aktualności

r e k l a m a

Młodzi ludzie, po szkole, często zastanawiają się jaką drogę dalej obrać, jaki zawód przyniósłby satysfakcję i spełnienie.
Wybór jest trudny, ale przy wyborze trzeba kierować się predyspozycjami, zainteresowaniami i możliwościami.
Dziś zajmiemy się zawodem – jakim jest weterynaria.
Aby zostać lekarzem weterynarii, trzeba na prawdę dużo czasu i wysiłku poświęcić na naukę.

Nie jest to sprawa błaha (więcej…)

Dobre CV zapewni dobrą pracę

Opublikowane przez | 24 czerwca 2019 | Aktualności

r e k l a m a

Z nami do celu!

Szukając pracy zgłoś się do nas! Oferujemy ciekawe prace w różnych zawodach. Nasza baza jest bardzo szeroka w związku z tym, że praca jaką oferujemy jest z wielu dziedzin. U nas pracę mogą znaleźć zarówno panowie, jak i panie. Pracodawcy są przez nas sprawdzani a aplikacja na dane stanowisko jest banalnie prosta. Robimy wszystko, aby ułatwić Ci życie!

Praca dla kobiet

Jaka jest najpopularniejsza (więcej…)

r e k l a m a

W dobie internetu wszystko na świecie wydaje się być takie proste. Informacje przepływają z jednego końca świata na drugi w tempie błyskawicy a my możemy czerpać z tego faktu niemałe profity. Internet niewątpliwie zrewolucjonizował nasze życie i stał się ogromnym ułatwieniem, które jednocześnie pozwala zarabiać. Praca przez internet nie jest już wielką niewiadomą, jak miało to miejsce jeszcze kilka (więcej…)

Wyprzedź konkurencję

Opublikowane przez | 5 lutego 2019 | Aktualności

r e k l a m a

Baza cv

Jeśli pilnie poszukujesz pracownika i nie masz czasu na zamieszczanie ogłoszeń na dziesiątkach portali internetowych, a następnie przeglądanie setek nadesłanych przez kandydatów aplikacji, baza CV jest tym czego potrzebujesz. Jest to miejsce, w którym posiadasz dostęp do wielu życiorysów ludzi, którzy poszukują pracy. Dzięki temu bez zbędnego wysiłku znajdziesz odpowiedniego pracownika.

Serwis (więcej…)

Najlepszy portal pracy

Opublikowane przez | 22 września 2017 | Aktualności

r e k l a m a

Stworzyliśmy nowoczesny serwis internetowy portalpracy.pl, dzięki któremu mogą Państwo teraz umieszczać swoje oferty pracy całkowicie za darmo. Dzięki nam szybko i sprawnie znajdziesz wielu interesujących pracowników dla swojej firmy. Zdajemy sobie bardzo dobrze sprawę z tego, że rekrutacja pracowników może sprawiać wielu firmom porządny problem dlatego też stworzyliśmy nasz portal pracy, aby ułatwić (więcej…)

r e k l a m a

Witaj na portalu portalpracy.pl, na którym odnajdziesz ogłoszenia o pracę zamieszczone przez pracodawców jak i ogłoszenia z kategorii szukam pracy.