11 02 2019

Pełny etatAccount Manager / Handlowiec B2B

Polski Insytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o. – Dodane przez PIRB Dowolna lokalizacja

Polski Insytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o. – organizator konferencji i szkoleń dla biznesu poszukuje:
dpowiedzialnej osoby na stanowisko Opiekun Klienta / Account Managera

Obowiązki pracownika:
– obsługa i utrzymywanie kontaktów z aktualnymi klientami (B2B),
– przygotowywanie ofert i obsługa korespondencji,
– współpraca z działem promocji
– wpółpaca z prelegentami i trenerami
– przygotowanie konferencji: logistyka związana z miejscem, materiałami
– kontrola nad przebiegiem konferencji z zapewnieniem satysfakcji klienta

Oferujemy:
– po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– stabilne warunki pracy,
– atrakcyjne premie za realizację celów,
– pracę w ambitnym i przyjaznym zespole.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
– znajomości obsługi programów biurowych
– samodzielności w pracy, kreatywności i zaangażowania,
– komunikatywności,
– wykształcenie wyższe (ew. studenci studiów zaocznych_
– Umiejętność zrozumienia potrzeb i problemów klienta i zaproponowania odpowiedniego rozwiązania
– Pozytywna osobowość, umiejętność budowania relacji z klientem
– Duża odpowiedzialność za powierzone zadania
– dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta b2b

Zgłoszenia zawierające CV prosimy o przesłanie na adres [email protected]

Praca w branży: Sprzedaż, Handel. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Wynagrodzenie: 3000-5000 zł (brutto).

Oferta wygasa za: 30 dni.