30 01 2019

Pełny etatAnimator zabaw dla dzieci / Obsługa klienta

STUDIO KIDS – Dodane przez WERTINI Nysa, opolskie, Polska

r e k l a m a

Drogie Dziewczyny!
Na terenie miasta Nysa od 7 lat istnieje Centrum zabaw i rozrywki pod nazwą STUDIO KIDS. Od czasu powstania w 2011 roku ciągle i nieprzerwanie się rozwijamy, poszerzamy zakres naszych działań oraz miejsca do rozrywki. W 2018 roku czeka nas niemała rewolucja! Bedzie świetnie i odjazdowo!:) Czegoś czego w Nysie jeszcze nie było. STUDIO KIDS jak się okazuje – to nie tylko miejsce dla dzieci!

Ale przechodząc do ogłoszenia jeżeli jesteście osobą pełną entuzjazmu, z dobrym poczuciem humorem, potrafiącą wywołać uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych, a przy tym odpowiedzialną – skontaktuj się z nami! Zobacz co robimy i daj sobie szansę!:)

OBOWIĄZKI jakie na ciebie czekają to:
– organizacja czasu wolnego dla dzieci
– prowadzenie zabaw w trakcie imprez urodzinowych i imprez tematycznych (zapewnione szkolenia)
– obsługa klienta na miejscu (zapewnione szkolenia)
– dbałość o czystość w miejscu pracy.
– dbanie o wysoki poziom i atrakcyjność prowadzonych zabaw, a także o bezpieczeństwo uczestników.

OFERUJEMY:
– przeszkolenie, zdobycie doświadczenia i niezbędnych umiejętności w zakresie organizacji czasu wolnego dla dzieci,
– pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
– niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie merytoryczne

WYMAGANIA:
– zamiłowanie do pracy z dziećmi
– dużo pomysłów na zabawę, kreatywność, dyspozycyjność, samodzielność, sumienność, odpowiedzialność
– poczucia humoru i wyobraźni
– wysokiej kultury osobistej – zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych
– umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi i dorosłymi,
– pozytywne nastawienie do powierzonych zadań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Wynagrodzenie: 2000,00 – 2 600,00 zł /miesiąc

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na adres [email protected]

Praca w branży: Rozrywka, Kultura. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Wynagrodzenie: 2000-2500 zł (brutto).

Oferta wygasa za: 15 dni.