11 02 2019

Pełny etatAsystent/tka ds organizacji konferencji i szkoleń

Polski Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o. – Dodane przez PIRB Dowolna lokalizacja

Polski Insytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o. – organizator konferencji i szkoleń dla biznesu poszukuje:
Asystent/tka ds organizacji konferencji i szkoleń

Obowiązki pracownika:
– nawiązywanie kontaktów z prelegentami i trenerami
– działania w social media
– nawiązywanie współpracy w ramach patronatu medialnego i honorowego
– kontakty z uczestnikami konferencji i szkoleń
– aktualizacja bazy danych
kontakt ze sponsorami i wystawcami
– obsługa recepcji podczas wydarzeń

Oferujemy:
– po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– stabilne warunki pracy,
– atrakcyjne premie za realizację celów,
– pracę w ambitnym i przyjaznym zespole.

Od kandydatów oczekujemy:
– znajomości obsługi programów biurowych
– samodzielności w pracy, kreatywności i zaangażowania,
– komunikatywności,
– swobodne poruszanie się w social media

Zgłoszenia zawierające CV wraz z oczekiwaniami finansowymi, prosimy o przesłanie na adres: [email protected]

Praca w branży: Marketing, Reklama. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Wynagrodzenie: 2500-3000 zł (brutto).

Oferta wygasa za: 30 dni.