23 11 2018

Pełny etatElektryk

InterKadra Sp z o.o. – Dodane przez Praca-Francja Mulhouse, Grand Est, Francja

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Elektryk
Lokalizacja: Miluza

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• montaż nowych instalacji przemysłowych
• podłączenia szaf sterowniczych
• praca za pomocą instrukcji instalacyjnych i schematów elektrycznych

WYMAGANIA:
• wykształcenie jako elektryk albo podobne
• uprawnienia elektro-energetyczne
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• wiedza z zakresu elektryki przemysłowej

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

• umowa o pracę tymczasową
•  zakwaterowanie zapewnione i opłacone
• dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży
• dodatek żywieniowy
• możliwość pracy w nadgodzinach
• długotrwałą współpracę
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

KONTAKT: Aplikacje (CV) prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: [email protected] W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.  Więcej informacji pod numerem telefonu: 535 510 530/ 731 750 870

Praca w branży: Instalacja, Utrzymanie, Serwis. Forma zatrudnienia: Pełny etat.