20 05 2020

Pełny etatInżynier Automatyk – Programista PLC

SMF Technology Poland Sp. z o. o. – Dodane przez smftechnology Świdnik, Kazimierzówka, lubelskie, Polska

r e k l a m a

Zakres obowiązków:

programowanie sterowników PLC (Siemens, AllenBradley, Mitsubishi, Omron, Schneider electric i innych),
projektowanie / modyfikowanie schematów elektrycznych,
udział w projektowaniu nowych maszyn oraz modernizacji istniejących linii produkcyjnych,
realizacja projektów dla Klientów z różnych gałęzi przemysłu,
sporządzanie dokumentacji technicznej,
uruchomienia instalacji.
Programowanie paneli operatorskich HMI
Programowanie PLC
Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla wykonanych projektów

Wymagania:

znajomość sterowników PLC Mitshubishi, Omron
znajomość programów służących do projektowania schematów elektrycznych opartych na AutoCAD, Eplan,
mile widziana znajomość sieci Profibus DP, Profinet i AS-i,
programowanie paneli operatorskich, systemy SCADA Siemens WinCC,
znajomości języka angielskiego
gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
dyspozycyjność.

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
stabilność zatrudnienia oraz dużą samodzielność pracy,

Jak aplikować?

CV prosimy przesłać na adres: [email protected]

Praca w branży: Inżynieria, Projektowanie. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Wynagrodzenie: wynagrodzenie do negocjacji.

Oferta wygasa za: 20 dni.