14 10 2020

Pełny etat Magazynier Unna Niemcy

Posrednictwo pracy Alex-job – Dodane przez KAROLINA Unna, Nordrhein-Westfalen, Niemcy

Pośrednictwo Pracy Alex – Job poszukuje młodych mężczyzn do pracy w magazynie z warzywami i owocami. praca dla Lidla .

Opis stanowiska
Komisjonowanie towaru
zbieranie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem sklepów w systemie
kompletacja towaru, proste prace magazynowe
Wymagania
Umiejętność pracy w zespole,
Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę,
Sprawność fizyczna wystarczająca do wykonywania powierzonych zadań,
Uczciwość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
podstawy jezyka niemieckiego badz angielskiego
Oferujemy
zapewniamy zakwaterowanie
legalne zatrudnienie
terminowo wypłacane wynagrodzenie
możliwość wypracowania nadgodzin
wysokie wynagrodzenie

Jak aplikować?

[email protected]

Praca w branży: Produkcja, Praca fizyczna. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: niemcy, magazyn, magazynier, Lidl i komisjonowaie. Wynagrodzenie: 7000-10000 zł (brutto).