18 11 2019

Pełny etatMAGAZYNIER Z PRAWEM JAZDY KAT.B – ŠKODA AUTO

DP WORK – Dodane przez DP WORK Mladá Boleslav, Středočeský kraj, Czechy

Rekrutacyjno-szkoleniowa Agencja DP WORK otrzymała prestiżową nagrodę „FIRMA SUKCESU” w programie START Plus w ramach oceny Krajowej Nagrody Jakości w 2014 roku, jako pierwsza i dotychczas jako jedyna Agencja zatrudnienia w historii przyznawania tej nagrody.
Agencja DP WORK jest w rankingu TOP 10 największych Agencji Personalnych w Republice Czeskiej.
Rekrutujemy pracowników na różne stanowiska na potrzeby wielu renomowanych firm, skupiających swoją działalność na terenie Republiki Czeskiej.

Zachęcamy do odwiedzenia nas na Facebooku: „DP WORK – PL” (kontakt w języku polskim)

Daj sobie szansę na stabilne zatrudnienie!

OPIS STANOWISKA

ŠKODA AUTO (miasto Mlada Boleslav) – Logistyka

– Wykonywanie prac magazynowych: ewidencja materiału, przekładanie materiału z palet magazynowych na linię produkcyjną. Odbieranie, przygotowywanie i wysyłka towarów w małych opakowaniach, obsługa wózków platformowych. Dostarczanie towaru na linię produkcyjną: układanie skrzynek na regały linii produkcji.

– Operator wózka widłowego: dostarczanie towaru na inne działy produkcji. Obsługa wózków widłowych (różne rodzaje): załadunek, rozładunek pustych opakowań i palet. Przewóz opakowań i palet, inwentaryzacja, praca z systemem magazynowym SAP (do przyuczenia), wykonywanie pracy zgodnie z poleceniami przełożonego (majstra).

3-zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie

Praca do przyuczenia

WYMAGANIA

– dobry stan zdrowia
– nie wymagamy znajomości j. czeskiego
– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem – nie jest warunkiem koniecznym – zapewniamy pełne przeszkolenie
– doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych – dodatkowy atut (możliwość wystawienia lub przedłużenia uprawnień)
– prawo jazdy kat.B – -warunek konieczny

NASZA OFERTA

– od 22 580 – 28 180 CZK netto/miesiąc (około 3770 – 4700 PLN) – wynagrodzenie podstawowe bez nadgodzin
– możliwość nadgodzin – wynagrodzenie miesięczne uzależnione od ilości przepracowanych godzin
– dodatki świąteczne: Boże Narodzenie do 10 000 CZK, Wielkanoc do 10 000 CZK
– cotygodniowe zaliczki
– dodatek rekrutacyjny w wysokości 12 000 CZK
– czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia
– darmowe badania lekarskie
– darmowa odzież i obuwie robocze
– darmowe szkolenia BHP
– system premiowy
– możliwość awansu
– zakwaterowanie w hotelu pracowniczym z dopłatą od Agencji DP WORK lub dopłata do własnego zakwaterowania
– dofinansowanie do dojazdów z Polski
– ubezpieczenie zdrowotne/pakiet socjalny
– 25 dni urlopu (płatnego)
– dodatek do wyżywienia w postaci bonów żywieniowych
– praca w nowoczesnym, czystym i bezpiecznym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii
– po 9 miesiącach od podjęcia pracy jest możliwość przejścia bezpośrednio pod Škoda Auto.
– szeroki socjalny program – opieka związków zawodowych (różnego rodzaju zniżki, premie okolicznościowe np. narodziny dziecka, obozy letnie dla dzieci itd.)
– możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automotive u renomowanego pracodawcy

W przypadku osób którzy nie posiadają uprawnień na wózki widłowe jest możliwość ich wystawienia lub przedłużenia.

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Prosimy o przesyłanie CV lub krótkich danych (imię, nazwisko, data urodzenia, telefon kontaktowy, adres e-mail, doświadczenie zawodowe, wykształcenie, dodatkowe umiejętności/uprawnienia) na adres:[email protected] o dopisanie następującej klauzuli przy aplikacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach do agencji pośrednictwa pracy DP WORK s.r.o., zarejestrowanej pod adresem: ul. Vodičkova 791/41, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, Republika Czeska w celach dodania mojej osoby do bazy danych, której administratorem jest agencja pośrednictwa DP WORK s.r.o. oraz realizacji procesu rekrutacji: przedstawienia mojej kandydatury potencjalnym pracodawcom oraz wysyłania ofert pracy przez okres jednego roku zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, aż do momentu pisemnego wycofania zgody"Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Praca w branży: Logistyka, Transport. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: magazyn i Praca w Czechach. Wynagrodzenie: 3000-5000 zł (brutto).

Oferta wygasa za: 7 dni.