Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
08 03 2018

Pełny etatMłodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Finance Care Sp. z o.o. – Dodane przez Finance Care Dowolna lokalizacja

W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym we współpracy z jednym z największych Banków w Polsce, którym jest Santander Consumer Bank S.A., poszukujemy osób chcących rozpocząć swoją karierę w branży finansowej. Zdobycie doświadczenia i rozpoczęcie ścieżki kariery w Banku gwarantujemy na stanowisku:

                               Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Zadania na stanowisku:

  • Kontakt z Klientami Banku w celu promowania ofert kredytu gotówkowego lub innych produktów oferowanych przez Bank (ubezpieczenie, karta kredytowa),
  • Sporządzanie wniosków kredytowych i weryfikowanie zdolności kredytowej Klientów,
  • Udzielanie informacji Klientom nt. aktualnej oferty produktowej banku,
  • Dobór oferty adekwatnej do potrzeb Klienta,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Banku oraz budowanie trwałych relacji z Klientami.

Oczekiwania od kandydatów:

  • Wykształcenie min. średnie (zdanie matury nie jest warunkiem koniecznym, wystarczy jedynie świadectwo ukończenia szkoły średniej),
  • Niekaralność (kandydat składa oświadczenie o niekaralności),
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • Dobra dykcja, brak wad wymowy,
  • Komunikatywność, otwartość w kontaktach z ludźmi, empatyczność,
  • Umiejętność pracy w zespole, dążenie do wspólnej realizacji celów,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w strukturach Banku,
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w Banku na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + system premiowy za realizacje wyznaczonych celów
  • Pakiet szkoleń wstępnych przygotowujących do wykonywania pracy,
  • Pakiet dofinansowanych przez Pracodawcę benefitów (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, bony okolicznościowe, dofinansowanie do wypoczynku oraz posiłków),
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz zdobycie doświadczenia w obsłudze Klienta,
  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected]

Praca w branży: Finanse i bankowość, Ekonomia. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.