25 02 2019

Pełny etatOperator koparki z komunikatywnym językiem niemieckim

Ruben Bau – Dodane przez rubenbau Dowolna lokalizacja

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów koparki z uprawnieniami do pracy na terenie Niemiec, wykonujących również inne prace fizyczne.
Oferta dedykowana dla operatorów którzy mają doświadczenie przy wykonywaniu głębokich wykopów .
Możliwe zarobki powyżej 12 – 15 tys. zł
Miejsce pracy: teren Niemiec
Zadania/ Zakres prac:
– samodzielna obsługa koparki i dbałość o dobry stan techniczny,
– wykonywanie wykopów pod fundamenty oraz innych ziemnych wykopów pod kanalizację czy światłowody,
– komunikacja z pozostałymi pracownikami.
Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
– możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni.
– długoterminową, stabilną i legalną pracę,
– bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
– BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,
– BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,
– opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Wymagania:
– uprawnienia na sprzęt – koparki jednonaczyniowe,
– język niemiecki w stopniu komunikatywnym,
– min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
– preferowani kandydaci w wieku 25-55 lat,
– sumienność, rzetelność w pracy,
– samodzielność i precyzja w działaniu,
– dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
– możliwość wyjazdu do pracy własnym autem,
– brak nałogów.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: [email protected]
Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
Tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 732-887-107.

Praca w branży: Budownictwo, Geodezja. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: operator koparki, melioracje, prace ziemne, prace wod kan i głębokie wykopy. Wynagrodzenie: powyżej 10000 zł (brutto).