15 03 2019

Pełny etatPomocnik murarza

Lemberger Personalvermittlung – Dodane przez Lemberger Personalvermittlung Ottersweier, Baden-Württemberg, Niemcy

Firma Lemberger Personalvermittlung obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

POMOCNIK MURARZA

Miejsce pracy: Ottersweier 77833, Niemcy

WYMAGANIA:
znajomość j.niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy
prawo jazdy kat.B i samochód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
porządkowanie placu budowy
dostarczanie materiałów budowlanych na miejsce (w obrębie budowy)
pomoc w podstawowych pracach budowlanych

OFERUJEMY:
niemiecką umowę o pracę
zorganizowanie zakwaterowania
stawkę godzinową 11,35 Euro brutto
możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Poszukujemy obecnie 2 pracowników, docelowo będzie więcej miejsc pracy.

Mile widziani pracownicy z podstawowym doświadczeniem lub kierunkowym wykształceniem zawodowym.

Prosimy o aplikowanie osoby, znające j. niemiecki na takim poziomie aby nie był barierą w komunikacji na miejscu pracy.

Prosimy o aplikowanie osoby, znające j. niemiecki na takim poziomie aby nie był barierą w komunikacji na miejscu pracy.Możliwość aplikowania przez formularz aplikuj online lub na maila:[email protected]

Praca w branży: Budownictwo, Geodezja. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: praca za granicą, niemcy, budowa i pomocnik. Wynagrodzenie: wynagrodzenie do negocjacji.

Oferta wygasa za: 27 dni.