15 01 2020

TymczasowaPOSTAĆ BAJKOWA – Praca dorywcza – Nysa

WERTINI – Dodane przez WERTINI Dowolna lokalizacja

r e k l a m a

Opis stanowiska:
– wcielanie się w postać bajkową
– taniec (zapewniamy szkolenia)
– zabawa z dziećmi podczas urodzin
– udział w wydarzeniach np. Dzień Dziecka, Mikołajki, Halloween jako postacie bajkowe

Wymagania:
– kreatywność
– odpowiedzialność
– poczucie rytmu

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– szkolenie
– prace w młodym, dynamicznym zespole
– możliwość dobrej zabawy pracując

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu nie czekaj i wyślij nam swoje CV ze zdjęciem całej sylwetki na adres: [email protected] z tytułem maila REKRUTACJA – POSTAĆ BAJKOWA lub przynieść osobiście: STUDIO KIDS – Nysa ul. Grodkowska 46.
Więcej informacji pod nr tel. 607 253 440

Praca w branży: Praca dla studentów. Forma zatrudnienia: Tymczasowa.