06 11 2020

Pełny etat Praca na magazynie- Zaltbommel, NL

OTTO Work Force Recruitment – Dodane przez OTTO Work Force Recruitment Zaltbommel, Gelderland, Holandia

Wybierz tę ofertę i otrzymaj zniżkę – 40€ tygodniowo na zakwaterowanie!

Dogadasz się po angielsku? Sprawdź ofertę firmy działającej w segmencie międzynarodowych przesyłek kurierskich!

Miejsce pracy: Zaltbommel, NL

WARUNKI ZATRUDNIENIA

– Praca w różnych godzinach np. 7-15, 23-6

– Dobra stawka godzinowa: 10,85€ brutto

+ dodatki zmianowe i za pracę w weekendy

– Minimum formalności (możliwość rekrutacji całkowicie zdalnie)

– Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki medycznej

– Zorganizowane zakwaterowanie i transport do pracy

– Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

– Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ

– Telefoniczna pomoc 24/7 – Operations Service Center

– Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish!

WYMAGANIA

– Komunikatywna znajomość języka angielskiego

– Dobra kondycja fizyczna (paczki 8kg i więcej)

– Prawo jazdy mile widziane 😉

OPIS STANOWISKA

– Załadunek i rozładunek ciężarówek

Prosimy wysyłać CV na adres: [email protected]

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Jak aplikować?

OTTO Work Force Recruitment- tel. 718898370

Praca w branży: Produkcja, Praca fizyczna. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Wynagrodzenie: < 1500 zł (brutto).

Oferta wygasa za: 4 dni.