28 10 2020

Pełny etat Praca z elektronicznym wózkiem paletowym, NL!

OTTO Work Force Recruitment – Dodane przez OTTO Work Force Recruitment Barendrecht, Zuid-Holland, Holandia

r e k l a m a

Miejsce pracy: Barendrecht, NL

WARUNKI ZATRUDNIENIA

– Praca w wygodnych godzinach: 7 – 16

– Stawka godzinowa: €10,75 brutto (niezależnie od wieku!)

+ 8,33% dodatku urlopowego i extra pieniądze za pracę w weekendy/święta

– Zakwaterowanie na miejscu i zorganizowany transport do pracy

– Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej

– Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ

– Telefoniczna pomoc 24/7 – Operations Service Center

– Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

– Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

– Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish!

WYMAGANIA

– Dobra kondycja fizyczna

– Gotowość do pracy w obuwiu ochronnym i ciepłej odzieży (ok. 10 °C)

– Prawo jazdy i doświadczenie z EPT / HT będzie dodatkowym atutem 😉

OPIS STANOWISKA

– Rozładowywanie ciężarówek za pomocą elektronicznego wózka paletowego

– Bardzo uważne układnie palet z produktami w pudełkach na stosie

INFORMACJE O FIRMIE

Hurtownia owoców i warzyw – przed rozpoczęciem pracy, organizuje całodniowe szkolenie!

Prosimy wysyłać CV na adres: [email protected]

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

OTTO Work Force Recruitment - tel. 718898370

Praca w branży: Produkcja, Praca fizyczna. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Wynagrodzenie: < 1500 zł (brutto).