12 11 2019

Pełny etatPracownik drogowy + kierowca kat. B (montaż znaków)

Przedsiębiorstwo Inżynierii Drogowej DROG-MOL Wiesław Molik – Dodane przez DROG-MOL Pyrzowice, śląskie, Polska

Firma DROG-MOL z siedzibą w Pyrzowicach działa w branży oznakowania dróg od ponad trzydziestu lat.

 W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Pracownik drogowy + kierowca kat. B (montaż znaków)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• montaż oznakowania drogowego (znaki, słupki, konstrukcje, barierki)

  • wykonywanie prac ziemnych/fundamentów
  • utrzymanie i serwis znaków drogowych;
  • ręczne prace transportowe oznakowania;
  • kierowanie samochodem służbowym do 3,5 t.

WYMAGANIA
• doświadczenie przy pracach ogólnobudowlanych;

  • dobry stan zdrowia (przenoszenie ciężarów, praca w ruchu ulicznym, w zmiennych warunkach atmosferycznych);
  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kat. B;

    OFERUJEMY
    • współpracę ze stabilną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • młody, dynamiczny zespół współpracowników;

  • praca zespołowa;
  • komfortowe warunki i przyjazną atmosferę w pracy;
    • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • jeśli jesteś osobą otwartą , kontaktową i pracowitą, to ta praca jest właśnie dla Ciebie – pozwól nam się poznać !

                                               INFORMACJA DLA KANDYDATA:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Inżynierii Drogowej „DROG-MOL ” Wiesław Molik z siedzibą w Pyrzowicach, ul. Wolności 84.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji.
  4. 4. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie .
  5. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu ds. Ochrony Danych Osobowych gdy uzna 6. Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  6. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
  7. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Jak aplikować?

mail: "[email protected]" telefon: 785-170-322

Praca w branży: Budownictwo, Geodezja. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Wynagrodzenie: wynagrodzenie do negocjacji.

Oferta wygasa za: 5 dni.