Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
31 10 2018

Praktyki-StażPraktykant/ka z j. niemieckim Warszawa

WINCKLER PERSONAL – Dodane przez Winckler Personal Warszawa, mazowieckie, Polska

Winckler Personal już ponad 6 lat rekrutuje pracowników na terenie Polski. Zapewniamy osobom u nas zatrudnionym sprawdzone i przejrzyste oferty pracy. Cechuje nas odpowiedzialność i troska o każdą zatrudnioną osobę. Zapraszamy do współpracy i Ciebie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Praktykant/ka z j. niemieckim

Opis stanowiska:

Jesteś pracowity i odpowiedzialny? Poradzisz sobie z zajęciami na uczelni i praktykami u nas? Zależy Ci na możliwości wykorzystania języka niemieckiego? Jesteś obowiązkowy, a jednocześnie uwielbiasz wykonywać różne zadania i nie boisz się wyzwań – takiej osoby akurat szukamy!

Do Twoich zadań będzie należało:

– twórcze zadania związane z prowadzeniem naszej strony na Facebooku
– staranne poszukiwanie Kandydatów używając różnych kanałów dotarcia
– aktywna selekcja kandydatur
– przeprowadzanie rozmów telefonicznych z Kandydatami
– damy Ci możliwość asystowania przy wybranym procach rekrutacyjnych

Oczekujemy od Ciebie:

– szybkiego uczenia się
– komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
– zaangażowania w powierzone zadania
– dobrej organizacji swoich zadań
– ENERGII i KREATYWNOŚCI 🙂

Oferujemy Ci:

– możliwość poznania procedur oraz technik dotarcia do Kandydatów;
– ciągłą współpracę z naszymi konsultantami
– praktyczne wykorzystanie niemieckiego
– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
– przeszkolenia z obsługi systemu hrm
– zaświadczenie o odbyciu praktyk lub nawet Dyplom Praktykanta w ramach oceny celującej w naszej firmie
– dobry dojazd do pracy (obok pl. Politechniki), bezpłatne napoje oraz przerwę lunchową 🙂

Zgłoszenia prosimy przesyłać wyłącznie za pomocą linka, służącego do celów aplikacyjnych:

Zgłoszenia prosimy przesyłać wyłącznie za pomocą linka, służącego do celów aplikacyjnych:https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=06d3f66574444386992f56e87e92fc4d

Praca w branży: Administracja biurowa. Forma zatrudnienia: Praktyki-Staż. Tagi oferty: warszawa, student, praktyka i język niemiecki.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.