12 01 2019

Pełny etatSpecjalista ds. Funduszy UE

Euro-Most Sp. z o. o . – Dodane przez biuroeuro Dowolna lokalizacja

r e k l a m a

Euro-Most Sp. z o .o.
Zatrudni:
Emerytów i rencistów z doświadczeniem w pracy w pionie dyrektora finansowego, głównego księgowego, a także osobę z doświadczeniem w pracy w sekretariacie.

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa wniosków o udzielenie dotacji z funduszy unijnych, łącznie ze sporządzaniem kosztorysów.
  • Opracowywanie biznes planów.
  • Monitorowanie realizacji projektów.
  • Weryfikacja wniosków o płatność.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole,
  • możliwość awansu,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Jak aplikować?

mail: [email protected]

Praca w branży: Finanse i bankowość, Ekonomia. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Wynagrodzenie: wynagrodzenie do negocjacji.