18 06 2020

Pełny etatSpecjalista ds. sprzedaży z językiem francuskim

SMF Technology Poland Sp. z o. o. – Dodane przez smftechnology Świdnik, Kazimierzówka, Lubelskie, Polska

r e k l a m a

Miejsce pracy: ŚWIDNIK k/ LUBLINA

Opis stanowiska:
– aktywna sprzedaż,
– pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami,
– przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
– realizacja budżetów sprzedaży,
– doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów
– raportowanie wyników pracy,
– przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie,
dbanie o dobre imię i wizerunek firmy,
– stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji.

Wymagania:
– znajomość języka francuskiego (mile widziane również dodatkowe języki)
– doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
– doświadczenie w sprzedaży maszyn i urządzeń
– znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania,
– znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
– wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów).

Oferujemy:
– stabilną pracę w dynamicznym zespole,
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– dostęp do niezbędnych materiałów promocyjnych i reklamowych,
– sprzedaż produktów wiodącego producenta
– możliwość intensywnego rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Jak aplikować?

CV prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Praca w branży: Sprzedaż, Handel. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

Oferta wygasa za: 7 dni.