09 03 2020

Pełny etatTECHNIK AUTOMATYKI I INSTALACJI MASZYN

STIGAL – Dodane przez STIGAL Dowolna lokalizacja

r e k l a m a

Opis stanowiska
Jesteśmy w 100% polską firmą, której głównym celem i najważniejszą misją, realizowaną konsekwentnie od ponad 12 lat, jest dostarczanie nowoczesnych oraz niezawodnych maszyn CNC. Naszą pasją jest tworzenie najwyższej jakości przecinarek plazmowych i gazowych. Wspólny wysiłek i serce, które wkładamy w to co robimy, pozwoliły nam osiągnąć pozycję niekwestionowanego lidera w branży. Wyprodukowaliśmy już niemal 500 unikalnych maszyn, które cieszą się nie tylko dobrą opinią ekspertów przyznających im liczne branżowe nagrody, ale przede wszystkim kolejnych klientów poszukujących rozwiązań najlepszych i najbardziej efektywnych dla swoich potrzeb.
Stawiamy na pracę zespołową i rozwój pracowników. Stale poszukujemy nowych talentów, ludzi, którzy będą w stanie się zaangażować i wiele wnieść w dalsze doskonalenie naszych produktów, co jest naszą podstawową wartością.
Wierzymy, że wyjątkowe maszyny tworzą wyjątkowi ludzie. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:
Technik Automatyki i Instalacji Maszyn
Miejsce pracy: Złotniki/k. Legnicy

Pracując z nami…

wykonujesz elementy automatyki oraz montujesz je w produkowanych urządzeniach
wykonujesz testy produkowanych urządzeń
uruchamiasz maszyny u końcowych klientów na terenie kraju
wspierasz technicznie użytkowników maszyn
Jesteś idealnym kandydatem, jeśli…

cechuje Cię samodzielność i wykazujesz inicjatywę w działaniu,
jesteś gotowy do wyjazdów służbowych,
jesteś komunikatywny i dobrze organizujesz własną pracę,
w pełni zaangażujesz się w oferowany cykl szkoleń,
masz doświadczenie w utrzymaniu ruchu, serwisie (mile widziane)
Przychodząc do nas możesz liczyć na…

pracę na pełny etat w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
możliwość rozwoju i kontaktu z nowoczesnymi technologiami
dużą samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań
system wynagrodzeń zależny od posiadanych umiejętności i zaangażowania w pracę
stabilność zatrudnienia
Co nas wyróżnia ?

świadomość, że każdy nasz produkt profesjonalnie wspiera Polski Biznes
dbałość o pracownika: karta MULTISPORT, Grupowe Ubezpieczenie na Życie
docenianie niezawodności
prezenty świąteczne dla dzieci Pracowników
wyprawki dla młodych rodziców
dobra atmosfera pracy i wzajemny szacunek
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

W momencie przystąpienia do procesu rekrutacji Administratorem przekazanych przez Ciebie danych staje się firma STIGAL z siedzibą w Złotniki 19, 59-223 Krotoszyce.

Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż 1 miesiąc po zakończonej rekrutacji na aplikowane stanowisko. Dbamy o bezpieczeństwo danych, nie sprzedajemy i nie przekazujemy Twoich danych osobowych innym podmiotom. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na ich przetwarzanie lub je zmodyfikować. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących bezpieczeństwa danych należy skontaktować się z Administratorem Danych Osobowych. Przysługuje Tobie również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podstawa prawna:
art. 13 rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Jak aplikować?

[email protected]

Praca w branży: Produkcja, Praca fizyczna. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: elektryk, cnc, MONTAŻ i SZKOLENIE. Wynagrodzenie: wynagrodzenie do negocjacji.

Oferta wygasa za: 5 dni.